Державинск-1 пгт Степной

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Державинск-1 пгт Степной » Материальная помощь проекту » Enspiral - спільнота веб-активістів, що створюють корисні додатки


Enspiral - спільнота веб-активістів, що створюють корисні додатки

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Enspiral - мережа активістів, програмістів, підприємців і веб-фрілансерів, які об'єдналися, щоб створювати, підтримувати і розвивати проекти, що покращують життя суспільства. Учасники цієї колаборації використовують як фізичні локації, так і віртуальне взаємодія, застосовують різні партисипаторная інструменти

http://forumuploads.ru/uploads/0015/ec/69/2906/t634588.png

Enspiral - мережа активістів, програмістів, підприємців і веб-фрілансерів, які об'єдналися, щоб створювати, підтримувати і розвивати проекти, що покращують життя суспільства. Учасники цієї колаборації використовують як фізичні локації, так і віртуальне взаємодія, застосовують різні партисипаторная інструменти (інформація представлена компанією Евротерминалв рамках соціально-корпоративної відповідальності)

У 2010 році австралійський розробник Джошуа Виал вирішив, що він хоче менше часу витрачати на оплачувану роботу і більше - на волонтерські проекти. Для того щоб об'єднатися з однодумцями, він заснував в Веллінгтоні (Нова Зеландія).

Enspiral - кооператив, який допомагав програмістам-контрактникам скорочувати свої витрати за рахунок спільного проживання і роботи в загальному просторі. Опинившись разом, учасники Enspiral вивільнили час і гроші, а також отримали можливість щільного взаємодії і співпраці в роботі над суспільно значущими проектами.
З моменту заснування цієї спільноти фрілансерів поширилося по всьому світу. Учасники спільноти можуть підкидати один одному роботу, коли у когось виникають проблеми з доходом. Крім того, взаємна підтримка виражається в тому, що за рахунок загального бюджету кооперативу можуть покриватися якісь індивідуальні витрати в особливих випадках, наприклад, якщо у кооператора вкрали робочий ноутбук або у нього згорів будинок.
Такого роду підстраховка дозволяє домагатися кращої якості створюваних проектів, впевнені засновники Enspiral: коли є впевненість в тому, що тобі допоможуть, легше брати на себе ризики і придумувати більш сміливі, інноваційні ідеї.
У той же час учасники допомагають один одному в експериментах з соціальним підприємництвом, підтримуючи фінансово нові починання. Завдання спільноти Enspiral - піти від застарілої моделі, коли її учасникам доводилося проводити 80% свого часу в роботі над комерційними проектами, щоб заробити гроші і витратити їх на 20% роботи над суспільно корисними починаннями.
Все кооператори прагнуть зробити так, щоб їх волонтерські проекти поступово ставали фінансово стійкими. Це непросте завдання, оскільки учасники Enspiral роблять open-source проекти, користувачами яких найчастіше є інші активісти.
Спільнота розподілено по всьому світу, тому спільна робота проходить в основному в онлайн просторі, на таких платформах, як GitHub, Slack. Джерело

0

2

Как же мы все любим искать актуальную информацию в поисковых системах! Всем, кому актуально продвинуть свой сайт в Google, рекомендую писать сюда !

0


Вы здесь » Державинск-1 пгт Степной » Материальная помощь проекту » Enspiral - спільнота веб-активістів, що створюють корисні додатки